PIAP Mobi Target

ZROBOTYZOWANY STRZELECKI SYSTEM TRENINGOWY

PIAP MOBI TARGET

PIAP MOBI TARGET to narzędzie do przeprowadzania zaawansowanych szkoleń strzeleckich. Przeznaczony jest do treningu i podnoszenia umiejętności funkcjonariuszy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i obronę państwa, a także uzbrojonych pracowników ochrony oraz strzelców sportowych.

PIAP MOBI TARGET składa się z mobilnej platformy, stanowiska operatorskiego z interfejsem szkoleniowym i stacji przekaźnikowej.
Zaletą systemu jest jego mobilność, zdolność do szybkiego przemieszczenia oraz pełna niezależność od istniejącej infrastruktury komunikacyjnej.

PIAP MOBI TARGET może działać we wzajemnej bliskości jak i w otoczeniu lokalnych przeszkód, znajdujących się na terenie poligonu strzeleckiego. Zrobotyzowany cel porusza się na dużych dystansach (do 1200 m) – umożliwia to prowadzenie szkoleń snajperskich, gdzie strzelcy mogą prowadzić ogień z dużych odległości.

PIAP MOBI TARGET został opracowany z myślą o modułowości, która pozwala na konfigurację według indywidualnych wymagań klienta.
W zależności od konfiguracji, na platformach mobilnych można zainstalować uchwyty do kontaktowych figur bojowych (wariant podstawowy) lub podnośnik z manekinem 3D wyposażonym w system wykrywania i parametryzacji trafienia (wariant zaawansowany).

Dane techniczne

L.p. Parametry Wartość
1. Gabaryty platformy mobilnej z podnośnikiem (długość/ szerokość/wysokość) 100/90/96 cm
2. Masa 380 kg
3. Prędkość maksymalna 10 km/h
5. Możliwość bezstopniowej regulacji prędkości w całym zakresie od zera do prędkości maksymalnej przy pomocy joysticka panelu operatorskiego 0–10 km/h
6. Układ jezdny Kołowy
7. Zdolność pokonywania pochyłości do 20º
8. Dopuszczalny przechył boczny do 25º
9. Maksymalny zasięg transmisji radiowej w terenie otwartym 1200 m

Galeria

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Video

Start typing and press Enter to search

Skip to content